Hakkımızda KaratopraK Bakliyat Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.

1977 yılında Mustafa KARATOPRAK’ın kurduğu KARATOPRAK GIDA SANAYİ ve TİCARET  un, irmik, bakliyat, baharat, kuruyemiş grubunda; geniş ürün kategorisi ile tüketicilere hizmet vermeye başlamıştır. 

Tüketicilerimize  çiftçi ve üreticilerimizden direkt tedarik ettiğimiz doğal, sağlıklı ve besleyici ürünleri sunan firmamız; “KARATOPRAK” ve “LEZİZ topraktan” markaları adı altında sofralara ulaşmaktadır.

Bölgesinde otomatik makineler ile el değmeden üretim yapabilen ilk üretim sahasına sahip olan firmamız bölgemiz ve ülkemiz adına sektöre büyük bir yenilik kazandırmıştır.

Bölgemizde yerli tarım ürünleri ile ilgili büyük bir söz hakkına sahip olan firmamız, yurtdışı pazarlarda da lezzetli ve tüketicinin takdir edeceği ürünler sunmayı kendine amaç edinmiştir.

Markalarımızın yanı sıra hizmet ve kalite standartlarımızdan ödün vermeden, bölgesel zincir marketlere özel markalı ürün (private label) yapmaktadır.

İş ortaklarımız  tarafından güven ile talep edilen bir marka olarak yarım asırdır “Tarladan Sofraya” ulaşan bu yolculuğumuzda tüm çalışma arkadaşlarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını sürdürülebilir olarak karşılamak öncelikli hedefimizdir.